Amerikan Staffordshire

Topluluğumuza Hoşgeldiniz
Bize katılmak ister misiniz? Hemen şimdi kayıt olun.
Kayıt Ol
  • Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.
22 Haz 2020
2
0
1
Öncelikle herkeze merhabalar hayatımda hiç bir foruma üye olup acilmiş konuları yorumlari okumamısimdir, taaki bir kardesimin sozu uzerine yavruladiginda sana verecegim diyene kadar. Cok sevindim gidip sona'mı aldim kardesimizden, 2.5 aylik felandi aldigimda 3 haftadir felan bende bir cok yonu cok sevimli fakat ellere ve ayaklara asiri bir isirma ile yaklasimi var,

Benim burda daha oncede kopek yetistirmis tecrube sahibi olmus abi, abla ve kardeslerimizin onerilerini dinlemek icin konu aciyorum laficok uzatip insanlarin okuyarak yorulmamalari icin madde halinde skntilarimi dile getirmek istiyorum,

1. el ve ayaklara karsi isirmaya yonelik davranislar.
2. Gece oldugunda esim ve benim yanima gelmeye calismasi yataga almamiz icn aglamasi.
Yuvasini koydugum yerde tum techizatlari oyuncaklari olmasina ragmen yanimizda yatmak icin gece surekli viyak viyak ses cikarmasi.
3. Bazi komutlari yavas yavas ogretiyorum girmemesi gereken odalarda mutfak ve banyoya hayir dedigim zaman girmemesi gerektigini anlayip ama ufak ufak yavas yavas girmeye yeltenmesi. Ve temel komutlar.

Lutfen herkez emin oldugu bildigi seyler hakkinda yorum yaparsa ben ve benim gibi arastirma yapmak icin girip okuyan arkadaslarimiza yanlis yonlendirmemek amaciyla dogru bilgiler verirseniz cok sevinirim.
Sona'm suan 3-3.5 aylik oldugunu dusunuyorum
Amstaff irki

5 Tem 2020
1
0
1
Hocam ağlama sorunu hakkında şunu diyeyim her ağladınğa yanına giderseniz o artık sizi çağırma anonsu olarak algılar derki her ağladığımda geliyor bunlar oyüzden yanlızlığa alıştırmanız lazım bende foruma bugün üye oldum yoksa dağa önce cevap veririm

American Staffordshire Terrier Irk Derneği

American Staffordshire Terrier Irk Derneği

Bu Site American Staffordshire Terrier Irk Derneği tarafından desteklenmektedir.

Forum istatistikleri

Konular
383
Kullanıcılar
1,162
Son üye
semihdkmn

Sponsorlu