İngiliz staffordshire bull terrier / Alzheimer

Topluluğumuza Hoşgeldiniz
Bize katılmak ister misiniz? Hemen şimdi kayıt olun.
Kayıt Ol
  • Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha fazla bilgi edin.

semih

Yeni Üye
30 Ara 2018
2
1
3
Merhabalar, ismim Semih. Sayfanıza yeni üye oldum. Google aramalarda sahiplendirme için sayfanıza yönlendirildim. Konularınıza ve ilginizi okudum. Emeği geçen herkese saygılarımı sunuyorum. Annem 55 yaşında 6. seviye alzheimer hastası. Biz aile olarak kalabalık bir aileyiz. Aile büyüklerim köy hayatı yaşamış yaşamakta olan insanlar. Gerçi artık 60 bin nüfuslu yerleşim yeri oldu köyümüz. Annem gün içerisinde zaman zaman evde tek başına kalabiliyor. Hastalığından dolayı iyice sıkıp bunaltmamak için kendi haline bırakıyoruz. Korkum hastalığının ilerlediğinde olacaklar. Düşme çarpma nesneleri yanlış kullanım sonucu kendine zarar verme. Çok araştırdım avrupa genelinde hasta insanların ve küçük çocukların yanına alınan tek köpek ırkı olan İngiliz staffordshire bull terrier. Dadılık konusunda ismini ön plana çıkarmış güzel bir ırk. Yaptığım araştırmada fiyatları bana çok uçuk geldi. Evet hakkıdır saygı duyuyorum fakat benim durumum için neredeyse imkansız. Yani o değer ile ortalama 2 yıl masrafını karşılanır köpeğin. Sizlerden ricam mümkün olduğu kadar bana yardım etmeniz. Uzun bir yazı olmuş vakit ayırdığınız için teşekkür ediyorum. Esenlikler diliyorum. Sevgiyle kalın..

starboard

Administrator
Yönetici
16 Ara 2017
502
164
43
Merhabalar öncelikle çok geçmiş olsun.

Staffordshire bull terrierler ve american staffordshire terrierler yurtdışında dadı köpek olarak geçiyorlar evet.Türkiye'de daha bu ırkların hala oturmaması yüzünden bu ırkları görenler hala pitbull sanıyor.Ülkede zaten bu ırkları yetiştiriciler sayılı olduğu için yani secereli profosyenellerden bahsediyorum,ücretsiz almanız pek mümkün değil özelikle staffordshire bull terrier için imkansız diyebilirim.American staffordshire terrier için mesaj attım belki bir yardımım dokunur.

American Staffordshire Terrier Irk Derneği

American Staffordshire Terrier Irk Derneği

Bu Site American Staffordshire Terrier Irk Derneği tarafından desteklenmektedir.

Forum istatistikleri

Konular
385
Kullanıcılar
1,166
Son üye
öner

Sponsorlu